Добредојдовте на официјалната веб страница на Јордан Митев

Select album to play

previous next
tbocover
 
 • slide n3

  АВСТРАЛИСКА ТУРНЕА 2014

  По шести пат повторно во Австралија...... повеќе

 • slide n2

  ЈОРДАН СО ДВА НОВИ ХИТА

  Уште два нови хита во етер!”Дајте да се пие” и дуетот со една од најдобрите и најпопуларни..... Повеќе...

 • slide4

  ЈОРДАН СО НАСТАПИ НИЗ ЕВРОПА

  Јордан Митев на 15 ноември 2014 во УЛМ-Германија а на 22 ноември..... повеќе...

 • slide n1

  СПОТ ЗА “ЉУБОВ ГОЛЕМА”

  По повод еден од најголемите христијански празници,Христовото раѓање..... Повеќе

 

 
 
previous next
X